Main Page About Us Products Campaigns Contact
 
Metal Aluminum Doormat
Dust Control Mats
non-slip mats z-mat
Logo mat
decorative mat
Bathroom Carpet
Non-slip Tape
Tablecloth
Artificial Grass
Hygienic Rubber Mats
Aluminium Hygienic Mats
Vinyl Cushion Mats Roll
Click For All Products ...
 ABOUT US
SERCAN MEFRUŞAT DEKORASYON PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Company Profile
Firmamız SERCAN MEFRUŞAT ismi ile ilk olarak 1984 yılında faaliyete geçmiştir. Bu isim ile 9. yılın ardından 1993 yılında kurumsallaşarak SERCAN MEFRUŞAT DEKORASYON PAZARLAMA SANAYİİ VE TİCARET LTD ŞTİ ünvanını almış ve bu tarihten itibaren ithalata yönelmiş ve toptan satışlarına hız vermiştir.
Our Mission
Araştırma-geliştirme faaliyetlerimiz ile tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun,dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak
Our Vision
Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak.
Quality Policy

Ulusal rekabet ortamında, müşeri taleplerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, ve güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.
Bu amaçla firmamız;"VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " sloganı ile kendisini sürekli gelişitirerek müşteri taleplerinin ekonomik,kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir deneyimimiz her koşulda yüksek kalitenin güvencesidir.

Gerçek anlamda büyümenin müşteri memnuniyeti ile mümkün olacağını iyi bilen firmamız,ürün kalitesi,geniş ürün yelpazesi,satış mağazaları ve bölge bayilerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Saygılarımızla...

 

■   

 

■   

 

■    Z-mat nonslip mat

 

■    aluminum mat

 

■    vinyl cushion mat 21TL

 

 

Marmara Serial

Carpet Stripe Aluminum doormat

With Backing 12mm Vinyl Cushion Mat


Site Created By Netürk Copyright 2010 © SERCAN PASPAS. All rights reserved.