Anasayfa Hakkımızda Ürünler Kampanyalar İletişim
 
Metal Aluminyum Paspas
Toz Kontrol Paspas
Islak Zemin Paspas
Logo Paspas
Dekoratif Paspas
Banyo Halı Paspas
Kaydırmaz Bantlar
Masa Örtüleri
Çim Halılar
Kauçuk Hijyen Paspas
Aluminyum Hijyen Paspas
Kıvırcık Rulo Paspas
Tüm Ürünlerimiz İçin Lütfen Tıklayınız...
 HAKKIMIZDA
SERCAN MEFRUŞAT DEKORASYON PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Şirket Profili
Firmamız SERCAN MEFRUŞAT ismi ile ilk olarak 1984 yılında faaliyete geçmiştir. Bu isim ile 9. yılın ardından 1993 yılında kurumsallaşarak SERCAN MEFRUŞAT DEKORASYON PAZARLAMA SANAYİİ VE TİCARET LTD ŞTİ ünvanını almış ve bu tarihten itibaren ithalata yönelmiş ve toptan satışlarına hız vermiştir.
Misyonumuz
Araştırma-geliştirme faaliyetlerimiz ile tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun,dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak
Vizyonumuz
Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamak.
Kalite Politikamız

Ulusal rekabet ortamında, müşeri taleplerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, ve güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.
Bu amaçla firmamız;"VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ " sloganı ile kendisini sürekli gelişitirerek müşteri taleplerinin ekonomik,kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir deneyimimiz her koşulda yüksek kalitenin güvencesidir.

Gerçek anlamda büyümenin müşteri memnuniyeti ile mümkün olacağını iyi bilen firmamız,ürün kalitesi,geniş ürün yelpazesi,satış mağazaları ve bölge bayilerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Saygılarımızla...

 

■    zımpara bant

 

■    Çim Halı 8mm 9TL

 

■    Z-mat kaymaz paspas 14TL

 

■    metal paspas 240 TL

 

■    kıvırcık paspas 21TL

 

 

Marmara Serisi

Halı Fitilli Aluminyum Paspas

Altı Kapalı 12mm Kıvırcık Paspas


Site Created By Netürk Copyright 2010 © SERCAN PASPAS. Her hakkı saklıdır.